Scoala Gimnaziala Mihai Viteazul -

Scoala Gimnaziala Mihai Viteazul. Loc Galati, Jud. Galati. Plan Operational semestrul I 2016-2017. Regulament de ordine interioara. Proiect de dezvoltare institutionala. Proiect de dezvoltare institutionala. Programa scolara pe discipline. Inscriere la clasa pregatitoare 2017-2018. Inscrierea in invatamantul primar. Raport anual de evaluare. Raport anual de activitate interna. ŞCOALA CARE TE ÎNALŢĂ! 8211; este deviza şcolii noastre. Misiunea Şcolii Mihai Viteazul. 2014 Scoala Gimnaziala Mihai Viteazul.

OVERVIEW

This domain scoalamihaiviteazulgalati.info presently has an average traffic classification of zero (the smaller the better). There is one contacts and directions for scoalamihaiviteazulgalati.info to help you connect with them. This domain scoalamihaiviteazulgalati.info has been online for five hundred and nineteen weeks, fourteen days, eight hours, and fifty-nine minutes.
Locations
Online Since
Jun 2014

SCOALAMIHAIVITEAZULGALATI.INFO RANKINGS

This domain scoalamihaiviteazulgalati.info is seeing alternating amounts of traffic through the year.
Traffic for scoalamihaiviteazulgalati.info

Traffic ranking (by month) for scoalamihaiviteazulgalati.info

Traffic ranking by day of the week for scoalamihaiviteazulgalati.info

SCOALAMIHAIVITEAZULGALATI.INFO HISTORY

This domain scoalamihaiviteazulgalati.info was first submitted to the registrar on June 05, 2014. As of today, it is five hundred and nineteen weeks, fourteen days, eight hours, and fifty-nine minutes young.
REGISTERED
June

MATURITY

YEARS
MONTHS
DAYS

WHAT DOES SCOALAMIHAIVITEAZULGALATI.INFO LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of scoalamihaiviteazulgalati.info Mobile Screenshot of scoalamihaiviteazulgalati.info Tablet Screenshot of scoalamihaiviteazulgalati.info

Asociatia Europa Digitala

Remus Lucut

Donath 114/8

Cluj Napoca, Cluj, 300293

RO

SCOALAMIHAIVITEAZULGALATI.INFO HOST

We found that a single root page on scoalamihaiviteazulgalati.info took two thousand nine hundred and six milliseconds to download. I could not observe a SSL certificate, so in conclusion our crawlers consider this site not secure.
188.215.51.242

NAME SERVERS

ns1.europadigitala.eu
ns2.europadigitala.eu

I observed that scoalamihaiviteazulgalati.info is utilizing the nginx admin os.

Scoala Gimnaziala Mihai Viteazul -

DESCRIPTION

CONTENT

This domain states the following, "Plan Operational semestrul I 2016-2017." Our analyzers observed that the web site also stated " Inscriere la clasa pregatitoare 2017-2018." The Website also stated " Raport anual de activitate interna. ŞCOALA CARE TE ÎNALŢĂ! 8211; este deviza şcolii noastre. 2014 Scoala Gimnaziala Mihai Viteazul."

VIEW OTHER BUSINESSES

Scoala Gimnaziala Dr. Ioan Mihalyi de Apsa Sighetu-Marmatiei

Unde se pot semnala eventualele nereguli aparute in organizarea si derularea examenelor nationale sau eventualele fapte de coruptie. Prezentare Gradinita cu Program Prelungit nr.

Şcoala Micilor Vedete

Şcoala Micilor Vedete vă invită la cântec şi la actorie. Aici puteţi să cântaţi, să dansaţi, să recitaţi şi să vă faceţi noi prieteni. Relaţii suplimentare la telefon 0740-643071. Marți, 20 iulie 2010.

Şcoala gimnazială Mircea Vodă Călăraşi - Str. Prelungirea Bucuresti nr. 189

Planul de imbunatatire a calitatii. Lansarea unei statii de radio interne. Lista copiilor admisi in clasa pregatitoare. Şcoala Gimnazială Mircea Voda din Călăraşi a sărbătorit Ziua Naţională prin proiectul educaţional La mulţi ani, România! Primăria municipiului Călărași au organizat în parteneriat cu Inspectoratul Școlar Județean Călărași, Casa.

. Şcoala cu clasele I-VIII Miron Costin Suceava

EVALUARE NAȚIONALĂ -clasa a VIII a. ADMITERE IN LICEE SI SCOLI PROFESIONALE. 2017 - Şcoala Gimnaziala Miron Costin Suceava.